Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mě

24. 1. 2009

Ohayou něco o mě :D

Mno tak mám rád metal,anime,mangu,japonský skupiny,suši :D,rámen atd......

Menuju se Sam Midani(HardyBoy)dělám amatérskej wrestling viz. naše stránky www.wrestlingwwb.estranky.cz taky chodím na uměleckou školu maluju rád komixi NESNÁŠÍM HIP-HOP protože všici hopeři sou vimaštění kreténi co si o sobě moc myslijou a umijou leda tak rýmovačky :D

Mno nwm co ještě dodat asi už nic mno tak zatím čus a kdyžtak písněte :D

Joa pro všechny vimaštěný kokoty(Hopery)Visual Kei Jmetal atd neni EMO VI DEBILY :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

takže pro tebe

(8193, 24. 6. 2009 20:20)

Nejelpší je si někoho takovýho nevšímat, když je to duševní kripl, tak co se na něj díváš. Když si hraje na rammstein, tak ať si hraje. Když hailuje, tak můžu říct strýcovi, který je v právních činnostech policie (btw nesnáší žádný propagování totalitních režimů) ať ho hodí s takovou nejlépe do děcáku. Pokud si myslíš, že jsi inteligentnější jak oni, tak se podle toho chovej.

takže

(HardyBoy, 22. 6. 2009 22:55)

takže skráceně.........hip-hop je pro mě muzika která se mi nelíbí, to bych bral každýmu se nelíbí všechno , ALE je spousta a spousta hoperů co si myslí že sou KINGOVÉ a já nwm co takovídle piče s enajdou i mezi matalisty ale jejich rozhodně tisíckrát míň dále nechci nikoho odsuzovat ale udělal sem to jen stoho jak sem s epozastavoval nad demencí hoperů u nás veš kole přídu do školy začne na mě jeden ječet ajns cwaj drai a přitom s emlátí do hlavy a myslí si že sou členem skupiny rammstein dále pak začnou přes celou chodbu ječet ameeeeeeeerikáááááááá no to enní konec když vidí že to smenou nic nedělá a začnou punk is dead a začnou jen tak pro srandu hailovat a pak dále ječí metalisti smrdí no tak jestli todle nestačí jako ukázka toho proč nemám rád hopery a založil sme tydle stránky tak už sou tu vážně jen debily

Vůl

(8193, 22. 6. 2009 21:40)

Hele ty jsi asi dobrej blb... Nic ve zlým, ale jestli si myslíš, že účel metalu je aby odsuzoval hip-hop, tak si to myslíš špatně. Každý styl má něco svýho. Já osobně poslouchám hlavně Punk, Punk-rock, miluju skupinu Kiss, poslechnu si aji klasickou hudbu. Hip hop neposlouchám, ale aspoň nedělám stránky, kde píšu, že hip-hop je na hovno. Chápej to jako kulturu, která dobyla svět a někdo jako ty nezmění půlku zeměkoule sám za účelem poslouchání metalu. Ovšem některé komentáře od hoperů jsou, jak kdyby to psal 5ti letej harant. Uvádím v příkladu "W518" který píše opravdový sračky :)... zruš tuhle stránku a nebudeš mít žádný nepřátele, nebo je snad chceš mít?

Nechápu tě!

(Anonim, 22. 6. 2009 21:19)

Nechápu tady ty keci o hip-hopu, já hopec poslouchám, ale ani metal neodsuzuju jako nemám ho moc v lásce ale některý skupiny se mi i přesto celkem líbí. Stejně jako v hip-hopu tak i v metalu jsou pro mě některy skupiny uplně vypatlany, vždycky se najde černá ovce ;-). Něco z toho co tu pišeš ale chápu, taky moc nemusim ty namišleny hopery co si myslijou "já jsem nej a nikdo jinej" i přesto je hiphop mou nejoblibenější hudbou.

ukázka

(HardyBoy, 13. 6. 2009 11:16)

přátelé tady vidíte klasickou poruchu a klasickou demenci všech hoperů xD

si piča správče tohoto vebu!!

(W518, 13. 6. 2009 7:53)

sem nevěděl že ty rád emaře,haha.ty si podřezáváš žíly,dej si sem fotku tvojí sebevraždy

si piča správče tohoto vebu!!

(W518, 13. 6. 2009 7:51)

vy kokoti hip hop je nejlepší o hodně lepší než metal tam jen každý trsá nebo dechovky to frčelo před 40lety čuráci.a ty si taky piča správče tohoto vebu Fuck off!!

jsou to paka

(Creeping death, 7. 6. 2009 15:33)

Souhlas, hopeři jsou trapáci bez stylu a tak se chovaj/oblíkaj jako největší paka. Tak si jich nevšímejte.

Citát

(HardyBoy, 27. 5. 2009 19:23)

Citát z 20 lavic u nás ve škole který dokazujou inteligenci hoprerů cituji Hip-Hop 4Rever :D lol možná se učím něminu ale myslím že Rever tam fakt není :D a navíc hopeři nemaj styl velký hadry a plochej kšilt šlohli punkerům zmrdi jedni

re: Metal?? :/

(Metal 4 life, 27. 5. 2009 15:30)

Hlavně že hopeři sou samí krasavci který zakrývaj ty svoje malý mozky plochejma kšiltama \m/

jaaaaaaaj

(Adabriel, 8. 5. 2009 21:23)

metalisti hnusny jo aha ze me to neak uslo si myslim ze si metalistu asi nikdy nevydela

Metal?? :/

(rezinka, 22. 4. 2009 18:37)

myslím že lidi sou metalisti pro to že jsou oškliví, a jinej styl se na ně nehodí. Jak jinak vysvětlit že sou všeci metalisti tak hnusní???

dfsdfsdfsdf

(Adabriel, 8. 4. 2009 20:13)

ach o to je hrozny tady sami kokoti vyhopsani ja naprosto souhlasim z na tom nezálezí:d D: :d

jooooooooooo

(HardyBoy, 8. 4. 2009 15:37)

jooooooo ty pico tak dojed buzerante ti dam ranu a muzes zas jet ty pico voskliva

kokot HardyBoy

(smrdis, 8. 4. 2009 10:01)

hardyboy ty pico jedna skurvena smrdi ti tvuj malej sulin si velkej picus emo skurveny se radsi podrezej konec.

nj ale

(HardyBoy, 7. 4. 2009 19:59)

nj ale kdyz ti kokoti se navazej do VISUAL KEI a rikaj ze je to EmO me vazne nasrali

Myslím si že tohle nemá smysl

(Na tom nezáleží, 7. 4. 2009 18:44)

Nemá cenu se navážet do Hopéru a inejch....
Já su těžkej metalista a už sem s partou pár Těch individují vymlátil, ale stejně se zas vrátily.
Jim se domluvit nedá.
Radši se s něma nebavte bratři metalisti rockeři atd... Pak vidíte kolik tady sprostých slov padne
A tolik vulárních výrazů jsem naposledy slyšel od 10letýho kluka. Tak si udělejte obrázek o mentalitě jaké jsou schopni 10letý děti dosáhnout a radši se jen zasmějte pod vousy:) a jděte dál.

abc

(abc, 31. 3. 2009 19:50)

MIKKT: ptal jsem se tebe?? Myslim ne.
Trošku se nad tím zamyslete. To, že metalisti jsou kreténi, říkáš jenom protože se ti nelíbí to, že to ostaní tvrdí o hip-hopu. Jinak by ti byl nějaký metal někde u prdele. Ale tady přijde ten rozdíl. Nám ostatním vadí už samotný slovo hop. Jednoduše řečeno: tobě vadí HardyBoy a já. Mě vadí hopík, proti tobě nic nemám.
Z toho stejnýho důvodu ty ty stránky anti metal nikdy neuděláš. Tebe metal nesere, jenom je ti u prdele. Takže je to pro tebe ztráta času. Ale vadí ti HardyBoy, proto se metalem vůbec zabýváš. ;)

For Hardyboy

(MIKEK, 30. 3. 2009 13:49)

vykopávám sekeru:D a si ubohej tady pomlouvat a ještě s chybama nemá cenu to řešit,každej si myslí svoje,já si myslím třeba to,že ''Metalisti jsou KTERÉNI'' a ty že hopeři jsou kreténi,vole mysli si svoje jen se zamysli že tady jsou lidi,kteří mají rádi Hip.Hop a nesnáší ten skur... Metal... tak je nemusíš urážet,asi si založím stránku ANTI METAL.cz a budu vás pomlouvat....a ty ABC nemej tady furt něco o mládeži jo!!:D si taky totální KKT

....

(I Love, 24. 3. 2009 13:35)

Toje HardyBoyuv názor nemá rád hoperi tak at' nemá..HardyBoyi už rači neodpovídej :) nebo stoho ješte vijde buhví co:)